Natuurhuisje in FLAUGNAC
Vakantiehuis 1-2 1Beschrijving vakantiehuis
Dit natuurhuisje is voor fijnproevers! Hier beleef je oude charme, comfort en een lekkere croissant op je terras met een prachtig uitzicht. Deze oude bakkerij dateert rond 1240 en is zonder twijfel één van de oudste huizen in Frankrijk. Nu is het een smaakvolle vakantiewoning waarin eeuwenoude architectuur en een modern interieur design met een bakkersthema perfect samen gaan. Het is prachtig gelegen op een rots, in het Bastide dorpje Flaugnac, zodat je vanaf je terras een weids uitzicht hebt over de vallei en de omliggende heuvels. De oude hangar naast de woning is een overdekt terras, waar je heerlijk in de schaduw, uitkijkend over het dal, een boek kunt lezen, weg kunt dromen of af kunt koelen onder de tuindouche. Laat je verleiden de rust en de natuur en geniet van het Franse landleven.
Ga voor meer informatie naar onze website klik hier
Vanaf € 700 per week
Verhuurder
NatuurhuisjeVerhuurder sinds 20-07-2021
Alle vakantiehuizen verhuurder
Referentienummer: | 404584 |
Locatie: | FLAUGNAC, Lot, Frankrijk |
Website: | Natuurhuisje in FLAUGNAC |
Aantal personen: | 1-2 |
Aantal slaapkamers: | 1 |
Een auto huren op vakantie
Beschikbaarheid
Locatie