L'Hirondelle
Vakantiehuis 1-5Beschrijving vakantiehuis
Deze prachtige alleenstaande schuur is recent gerestaureerd en biedt veel licht, ruimte en comfort.
De gîte (80m²) bevindt zich op het gelijkvloers, verder geen bewoners aanwezig.
Grote woon-eetkamer met uitzicht op privézwembad. Het zwembad (9x4.5m) is voorzien van een groot zonneterras met ligstoelen en parasols.
Verwarmd zwembad zodat u gegarandeerd kan zwemmen van juni tot en met september.
Verder een ruime, volledig ingerichte keuken met microgolf, oven, gasvuur, dampkap, koelkast met diepvriezer onderaan, afwasmachine. Badkamer met inloopdouche, toilet, lavabo, wasmachine en handdoekdroger.
Twee slaapkamers eveneens voorzien van al het nodige comfort. T.V, DVD-speler, boeken.
Bekijk het fotoboek voor het volledige plaatje.
Ga voor meer informatie naar onze website klik hier
Vanaf € 2071 per week
Verhuurder
GitesVerhuurder sinds 16-07-2021
Alle vakantiehuizen verhuurder
Referentienummer: | 4922 |
Locatie: | Montet-et-Bouxal, Lot, Frankrijk |
Website: | L'Hirondelle |
Aantal personen: | 1-5 |
Zwembad: | |
Wifi : |
Vaatwasser: | |
Wasmachine: |
Een auto huren op vakantie
Beschikbaarheid
Locatie